دانلود واپیپرهای زیبا

آموزش استفاده از گیفت کارت و شارژ کردن اپل آیدی

۳۱ تیر ۱۳۹۷

iTunes Gift Cardبسیاری از اپلیکیشن های موجود در اپ استور به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد که در این صورت برای دانلود آنها، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست اما گاهی اوقات باید برای خرید یک اپلیکیشن یا موسیقی هزینه ای را متقبل شوید که در این صورت ۲ راه وجود دارد که یکی استفاده از کارت اعتباری بانکی است و دیگری شارژ کردن اپل آیدی به کمک گیفت کارت های اپل است. در این پست از دانلود والپیپر های زیبا قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه اپل آیدی خود را به کمک iTunes Gift Card شارژ نمایید.

شارژ کردن اپل آیدی به کمک آیفون، آیپاد و آیپد

۱- اپلیکیشن App Store را روی آیفون یا آیپد خود باز کنید و به تب Featured بروید.

۲- در پایین تب Featured روی دکمه Redeem بزنید.

۳- اطلاعات اپل آیدی خود را وارد نمایید و منتظر اتمام پردازش اپل آیدی شوید.

Redeem Gift Card

۴- با توجه به تصویر بالا که پس از زدن روی دکمه Redeem مشاهده خواهید کرد، روی عبارت You Can Also enter your code manually بزنید.

۵- کد ۱۶ رقمی گیفت کارت خریداری شده را وارد نمایید و در نهایت روی عبارت Done یا Redeem در بالای صفحه بزنید تا اپل آیدی شما شارژ گردد. توجه داشته باشید که کاراکتر ابتدایی تمام گیفت کارت های معتبر با حرف X آغاز می گردند.

شارژ کردن اپل آیدی به کمک کامپیوتر و نرم افزار آیتونز

۱- نرم افزار آیتونز را روی مک یا ویندوز خود اجرا کنید.

۲- در منوی بالا روی Account و بعد Redeem کلیک کنید.

۳- در پنجره باز شده پسورد اپل آیدی خود را وارد نمایید و روی Sign In کلیک کنید.

iTunes Gift Card Redeem

۴- کد ۱۶ رقمی گیفت کارت خریداری شده را وارد نمایید و در نهایت روی عبارت Redeem کلیک کنید تا اپل آیدی شما شارژ گردد. توجه داشته باشید که کاراکتر ابتدایی تمام گیفت کارت های معتبر با حرف X آغاز می گردند.

iTunes Gift Card Redeem