دانلود واپیپرهای زیبا

اعزام دانشگاهیان به عتبات – دانلود والپیپر های زیبا

۲۵ مرداد ۱۳۹۷

به گزارش پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا، نام‌نویسی نوزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات از اوایل مرداد ماه آغاز شد و در مدت زمان تعیین شده بیش از ۵۰ هزار نفر از دانشگاهیان ثبت‌نام کردند.

با توجه به محدودیت‌های موجود، امکان اعزام تمامی متقاضیان وجود ندارد به همین دلیل از میان افرادی که نام‌نویسی کرده بودند، قرعه‌کشی صورت گرفت و اسامی پذیرفته‌شدگان برای سفر به عتبات اعلام شد.در این دوره ۱۸۶ کاروان با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در قالب ۱۱۶ کاروان به صورت هوایی و ۷۰ کاروان به صورت زمینی به عتبات اعزام می‌شوند.

اولین گروه اعزام دانشگاهیان به عتبات از امروز ۲۴ مرداد ماه آغاز می‌شود که زائرانی از استان‌های بوشهر و تهران به عتبات سفر می‌کنند. همچنین سایر گروه‌ها نیز بر اساس زمان‌بندی مشخص شده به عتبات اعزام می‌شوند که روند اعزام دانشگاهیان به عتبات در نوزدهمین دوره تا اول آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش کرب‌وبلا، هزینه اعزام دانشگاهیان به عتبات به صورت هوایی از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و به صورت زمینی از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان پیش‌بینی شده است که دانشگاهیان می‌توانند از تسهیلات بانکی دو میلیون تومانی برای این سفر معنوی بهره ببرند.