دانلود واپیپرهای زیبا

تاسیس آموزشگاه برجسته با حضور اساتید مجرب پروازی از تهران در شهر ارومیه

۱۰ مرداد ۱۳۹۷

سایت تفریحی دانلود والپیپر های زیبا

یک جوان موفق اهل ارومیه و مدیر آموزشگاه علمی برجسته گفت:

کمال گرایی و ایده آل فکر کردن از مهمترین خصوصیات اخلاقی ام

علی محمدیان، از جمله جوانان موفق شهر ارومیه است که با دایر کردن آموزشگاه علمی برجسته در زمینه مشاور تحصیلی و کنکور، در صدد این است تا وضعیت آموزشی را در شهر  ارومیه به وضعیت کاملا علمی و مطلوب خانواده‌ها تبدیل کند. وی در یک خانواده بسیار فرهیخته و علمی متولد شده است و حاصل گفت و‌گو با این جوان خلاق تقدیمتان می‌گردد:

به موفقیت کامل در زندگی هنوز نرسیده ام

خودم را صد درصد موفق نمی‌دانم چرا که اهداف زیادی در عرصه‌های مختلف دارم که هنوز به سرانجام نرسانده ام و اگر در این سن و سال جوان اینگونه بخواهم خودم را موفق بدانم اول شکست من در زندگی خواهد بود. اما کسی را می‌توانم موفق بدانم که از خودش احساس رضایت داشته باشد و چه بسا وجدان و رضایت قلبی فرد از خودش،  بهترین قاضی برای محک زدن است.

 

 کمال گرایی و ایده آل فکر کردن ا ز مهمترین خصوصیات اخلاقی ام

درس مورد علاقه من شیمی است و از جمله تفریحات و استعدادهای من در زندگی رانندگی، نواختن ساز و هنر است و از مهمترین خصوصیات اخلاقی من کمال گرایی و ایده آل فکر کردن است. گرچه ایده آل فکر کردن گاها من را اذیت می‌کند اما تصورم این است که برای رسیدن به موفقیت باید بزرگ فکر کرد.

پدرم مدیر و مدبر خوبی در عرصه کار است

مدیریت را خیلی دوست دارم و همیشه در این تفکر بوده ام که مدیریت و مدبر بودن را از پدرم بیاموزم چرا که پدرم مدیر و مدبر بسیار خوبی در عرصه کار است پدرم دارای مدرک کارشناسی ارشد است و از جمله مردان و مدیران موفق کشوری است و من پدرم را در خیلی از جهات الگوی خودم می‌دانم.

 

در یک خانواده کاملا علمی و فرهیخته به دنیا آمده ام

خوشبختانه در یک خانواده کاملا علمی و فرهیخته به دنیا آمده ام که محیط خانه را بسیار برای من مهیا کرده بودند. مادرم دکتری مدیریت دارد و تنها دغدغه اش این است که حال دلم خوب باشد. مادرم ازت ممنونم.

تاسیس آموزشگاه برجسته با حضور اساتید مجرب و برتر از استان تهران

آموزشگاه علمی برجسته را تاسیس کردم تا حال شهر خودم یعنی ارومیه را خوب کنم. خانواده‌ها باید بدانند که نحوه تدریس مهمترین اهرم برای شرکت کنندگان کلاس‌های علمی و کنکور است. در آموزشگاه برجسته تمام سعی و تلاش این بوده است که نحوه تدریس توسط بهترین اساتید علمی و کنکور تهران و سایر نقاط باشد تا افراد شرکت کننده با خاطر اطمینان آموزشگاه را ترک کنند و رتبه‌های قبولی را در سایت‌ها ببینند.

 

حرف پایانی:

خانواده‌ها می‌توانند با شماره گیری ۰۹۱۴۵۱۸۰۰۴۶ و ۰۴۴۳۳۶۶۴۵۱۶ از نحوه چگونگی آموزش و تشکیل کلاس‌ها بهره ببرند.