دانلود واپیپرهای زیبا

خدمت رسانی ۲۲۰ موکب استان ایلام در اربعین – دانلود والپیپر های زیبا

۳۰ تیر ۱۳۹۷

به گزارش پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌وبلا از ایلام، حجت‌ الاسلام علی چراغی‌پور پیش از ظهر امروز در نشست هماهنگی مشارکت‌های مردمی اربعین امسال اظهار داشت: ۲۲۰ موکب در استان ایلام در اربعین امسال خدمات‌رسانی به زائران را انجام می‌دهند.

معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام گفت: خدمات‌رسانی به زائران حسینی در اربعین افتخاری است که نصیب مردم ایلام شده است و مردم ولایت‌مدار ایلام با برپایی موکب در مسیر تردد از ابتدای حوزه ورودی استان ایلام تا پایان حوزه استحفاظی استان و در کل شهرستان‌ها که مسیر تردد عاشقان حرم حسینی هستند ارائه خدمات می‌دهند.

چراغی‌پور به نحوه اخذ مجوز موکب‌ها اشاره کرد و گفت: با آغاز به‌کار سامانه جامع اربعین اخذ مجوز برای برپایی موکب به سهولت و سرعت انجام می‌گیرد.

وی از موکب‌هایی که در گذشته فعال و هم اکنون تغییراتی در هیئت امنای آنان انجام شده است خواست و گفت: برای اخذ مجوز جدید منطبق با تغیرات هیئت امنای خود اقدام کنند.

چراغی‌پور به عدم برپایی موکب در اربعین امسال در داخل شهرها اشاره کرد و خاطرنشان کرد: به جهت خدمات‌دهی بهتر در شان و شخصیت زائران کلیه موکب‌ها در مسیر تردد استقرار و ارائه خدمات می‌دهند.

معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام گفت: شهروندان عزیز نکته نظرات و پیشنهادات خود را جهت برپایی و ارائه خدمات موکب‌ها به ستاد اربعین حسینی ایلام منعکس کنند.