دانلود واپیپرهای زیبا

خودداری از حمل تصاویر در اربعین – دانلود والپیپر های زیبا

۲۷ تیر ۱۳۹۷

پایگاه تخصصی امام حسین علیه‌السلام کرب‌و‌بلا: شیخ عبدالمهدی کربلائی در دیدار نماینده بعثه رهبری در عراق، مسئول بعثه کربلا، کارشناس فرهنگی و سایر پرسنل بعثه ضمن تشکر از نظم و انضباط زائران ایرانی تاکید کرد: مراسم اربعین جهانی است و باید با شاخصه حسینی بودن تجلی یابد و از هر گونه اموری که موجب جدایی و از بین رفتن شمول و عمومیت آن گردد، خودداری شود.
 

sis-1.jpg

او خدمت به زوار امام حسین (ع) را دارای اجر فراوان خواند و تاکید کرد: در این گونه مراسم‌ها باید شعائر حسینی باشد و از حمل هر گونه تصویر خودداری شود.

امام جمعه کربلا برنامه‌های سال گذشته را مفید خواند و افزود: هر اندازه تلاش شود که کار بدون نقص صورت پذیرد، یقینا موجب رضایت حضرت سیدالشهدا (ع) خواهد بود.

در ابتدای این دیدار، نماینده بعثه رهبری در عراق، ضمن گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی برای زائران ایرانی و تشکر از همکاری عتبه حسینی (ع) گفت: اربعین حسینی در پیش است، تصمیم بر این است برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم بی نظیر نقاط قوت سال‌های گذشته عملی و از نقاط ضعف و آسیب‌های گذشته خودداری شود.

او خاطرنشان ساخت: رعایت مقررات کشور عراق و توجه کامل به رهنمودهای مرجعیت دینی و نیز تحکیم وحدت و انسجام بین دو ملت، از اهم اموری است که باید بدان توجه کرد.

حجت الاسلام و المسلمین نجفی روحانی، حرکت اربعین را بزرگترین حرکت فرهنگی در جهان خواند و افزود: در این سفر و مراسم پیاده روی، رسالت همه ما بر این است که شور زائرین با شعور و معرفت عجین گردد تا در زندگی آنان، تحول صورت پذیرد.