دانلود واپیپرهای زیبا

مشاوره حضوری بهتر است یا مشاوره تلفنی؟

۴ مرداد ۱۳۹۷

سایت تفریحی دانلود والپیپر های زیبا

مشاوره حضوری بهتر است یا مشاوره تلفنی؟

 بسیاری از افرادی که نیازمند ارتباط با یک مرکز مشاوره معتبر جهت دریافت خدمات مد نظرشان هستند، بین دو راهی دریافت خدمات مشاوره حضوری و مشاوره تلفنی دچار تردید می‌شوند!

هر کدام از روش‌های فوق مزایای خاص خودش را دارد و برتری یک روش دلیل بر نامناسب بودن روش دیگر نیست.

اگر انتخاب مشاور برای شما اهمیت ویژه‌ای دارد و قصد دارید خدماتی مانند مشاوره خانواده را از یک مشاور توانمند و با تجربه دریافت کنید، به طور حتم امکان مراجعه حضوری همیشه فراهم نخواهد بود.

زیرا ممکن است مشاور مد نظر در شهر یا کشور دیگری حضور داشته باشد و عملاً امکان ملاقات حضوری وی وجود نداشته باشد. در این حالت باید مشاورتان را تعویض کنید یا از طریق خدمات مشاوره تلفنی با فرد مورد نظر ارتباط برقرار کنید و راهکارهای لازم را جهت بهبود وضعیت زندگی‌تان به دست بیاورید.

 

مشاوره تلفنی مشاوره حضوری

خدمات مشاوره تلفنی جهت افراد کم رو نیز گزینه مناسبی به نظر می‌رسد؛ زیرا بسیاری از افراد نمی‌توانند مشکلاتشان را رو در رو برای مشاور توضیح دهند و در ارتباط تلفنی سدی به نام خجالت در بین مشاور و بیمار وجود نخواهد داشت!

 

مشاوره قبل از ازدواج و میزان اهمیت آن

اگر فردی را به عنوان شریک همیشگی زندگی‌تان انتخاب کرده‌اید و قصد دارید جهت ادامه زندگی‌تان با وی هم قدم شوید. قبل از این که از روی احساسات و عجولانه تصمیم گیری کنید بهتر است از یک مشاور توانند کمک بگیرید و با خلق و خوی طرف مقابلتان بیشتر آشنا شوید.

انتخاب ناآگاهانه و از روی عجله در آخر منجر به پشیمانی می‌شود! به همین دلیل بسیاری از زوج‌ها در ابتدای زندگی خودشان را شاهزاده و سیندرلا تصور می‌کنند و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی با خلاف هر آنچه تصور می‌کرده‌اند روبرو می‌شوند.

 

مرکز مشاوره خانواده ازدواج کودک

 

اگر قبل از این که مشکلات حادتر شوند وضعیت را بهبود ببخشید زندگی‌تان روی آرامش را به خودش می‌بیند و مشکلات یکی پس از دیگری حل می‌شوند.

اما در صورتی که چند سال از ازدواج شما گذشته باشد و هم اکنون فرزندی نیز داشته باشید. مشکلات خانوادگی تأثیر مستقیمی بر روی روحیه کودک می‌گذارند و سبب می‌شوند که فرزندتان ناآرام و بی‌قرار باشد و نیاز به خدمات روانشناسی کودک داشته باشد تا بتواند همانند هم سن و سال‌هایش شاد و سرزنده باشد.

درکنار خدمات مشاوره تلفنی که برای هموطنان در سراسر کشور ارائه می شود، مرکز مشاوره روانشناسی سرای مشاور امکان ارائه خدمات مشاوره حضوری را برای هموطنان تهرانی فراهم کرده است، شما عزیزان می توانید در زمینه های مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج ، مشاوره کودک، مشاوره فردی و … از خدمات مشاوره حضوری مرکز مشاوره روانشناسی سرای مشاور بهره مند شوید.

 

برای ارتباط با شماره تلفن های موجود در لینک های زیر تماس بگیرید.

منبع : مرکز مشاوره