دانلود واپیپرهای زیبا

‫بهترین اختراعات سال ۲۰۱۷ برای آشپزخانه‌ها‬

۳۰ تیر ۱۳۹۷

آشپزخانه قلب هر خانه ای است و درست مانند قلب های بیولوژیکی، آشپزخانه ها نیز برخی مواقع می توانند از کمک تکنولوژیکی برخوردار شوند. چه از نوع افرادی باشید که از کار کردن در آشپزخانه و لوازم آن لذت می برید یا فردی که درست کردن یک ساندویچ را هم آزاردهنده می دانید، قطعا از لیستی که در ادامه ی این مطلب از دانلود والپیپر های زیبا به عنوان بهترین اختراعات مخصوص آشپزخانه ۲۰۱۷ جمع آوری کرده ایم، به محصولی علاقمند خواهید شد. با ما همراه باشید.

دستگیره های Inriv React

اشتباهات آشپزخانه از رخدادهای بسیار شایع می باشند، چه سوختن وعده های غذایی بوده یا و یا زخم و بریدگی های جدی در حین برش و جوشاندن. دستگیره های Inriv React در موردهای زخم های حاصل از جوشاندن آب و مواد غذایی به کمک نمی آیند اما در مورد اول می توانند مفید واقع شوند. این سیستم دارای دستگیره های هوشمند برای جایگزینی با دستگیره های استاندارد اجاق های گاز است و یک سنسور یا هاب نیز وجود داشته که می توانند آتش روی اجاق یا عدم اتصال اجاق را تشخیص دهد. در صورت شناسایی خطر، دستگیره ها به طور خودکار اجاق را خاموش کرده یا از طریق اپلیکیشن اسمارت فون از راه دور قابل خاموش کردن هستند.

Iriv در ابتدای سال جاری به بودجه ی مورد نظر خود در کمیپن حمایتی دست یافت و ساخت بتای سیستم اخیرا تکمیل شده است و اکنون دستگیره های هوشمند React برای ورود به آشپزخانه ها به واقعیت گامی نزدیک تر شده اند.

یخچال متحرک پاناسونیک

یخچال، اساس هر آشپزخانه ای بوده و اغلب تمایل به پرتابل بودن آن دارند. جابجایی و تغییر مکان این محصولات بزرگ اغلب از مشکل ترین موانع در اسباب کشی ها به شمار می رود، اما این مشکل، پاناسونیک را از توسعه ی مفهوم یخچال متحرک بازنداشته است. اختراع پاناسونیک درواقع به فرمان های صوتی واکنش نشان داده و تحت جریان خود حرکت می دهد، این طرح شامل انواع مختلفی از سنسورهاست. پاناسونیک در ماه سپتامبر این طرح خود را در IFA نمایش داد.

یخچال هوشمند InstaView ال.جی

آیا از اینکه اعضای خانواده بارها در یخچال را باز کرده و فقط به تماشای محتوا و فکر کردن می پردازند، راضی نیستید؟ خب ال.جی این مشکل را حل کرده است. همانطور که از نام این محصول برمی آید، یخچال درب در درب InstaView دارای نمایشگری در درب خود بوده که نه تنها به عنوان رابطی برای عملکردهای مختلف یخچال هوشمند مانند دیدن رسیدها یا یادداشت گذاشتن برای سایر اعضای خانواده بکار می رود، بلکه می تواند شفاف شده تا افراد بدون باز کردن درب یخچال درون آن را مشاهده کنند. علاوه بر این به لطف وجود یک دوربین زاویه وسیع ۲ مگاپیکسل درون یخچال که امکان ارسال تصاویری از درون یخچال به اسمارت فون شما را فراهم می کند، می توانید به بررسی محتوای درون یخچال در صورت تمایل به خرید محتویات تازه بپردازید. و البته این دستگاه هم مجهز به سیستم الکسا امازون بوده به این ترتیب می توان به سفارش محصول، جستجوی رسیدها، یا پخش موسیقی از طریق کنترل صوتی پرداخت.

مخلوط کن اسموتی ساز Millo

مخلوط کن ها قطعا یکی از پرسروصداترین محصولات آشپزخانه هستند به این ترتیب شاید اگر صبح زود بخواهید اسموتی برای خود درست کنید، سایر اعضای خانواده چندان خوششان نیاید. شرکت مستقر در لیتوانی Millo طراحی اسموتی ساز را تغییر داده که نه تنها کم سروصداتر از مخلوط کن های معمولی بوده بلکه پاک کردن آن هم بسیار ساده تر می باشد. طراحی میلو شامل یک واحد پایه ی آلومینیومی است که جایگاه آهن رباهایی با شیشه ی ۷۱۰ میلی لیتری می باشد و به عنوان محفظه ی ترکیب و همچنین فنجان عمل می کند. تیغ ها صاف نبوده و در درب فنجان قرار دارند، به این ترتیب هنگامی که فنجان وارونه بر روی پایه قرار می گیرد، تیغ ها با کمترین کشش از طریق مغناطیس آهنرباها، می چرخند. نتیجه، سروصدای کمتر است و تیغ ها نیز ساده تر پاکسازی می شوند.

قهوه ساز Prek Brew

Perk Brew در تلاش برای ساده تر کردن تهیه قهوه برای معتادان این نوشیدنی است. طراحی Prek Brew که درواقع برای استفاده در محیط های جاذبه صفر طراحی شده، می تواند دمای واحد بهتری را نسبت به دستگاه های معمولی حفظ کند.

بازیافت مواد غذایی Zera

کمپوست، شیوه ی خوبی برای تقویت خاک و کاهش مقدار ضایعات غذایی است. نکته منفی این ماجرا، نیاز به زمان و تلاش زیاد و مقدار فضای مناسب است که می تواند موجب جذب آفات شود. دستگاه بازیافت مواد غذایی Zera یک گجت جالب مخصوص آشپزخانه است که تمامی این مشکلات را برطرف می کند. این محصول که از سوی مجموعه ی WLabs توسعه یافته درواقع سطل آشغالی است که درون آن یک بسته ی کاغذی قرار دارد. به محض اینکه سطل پر شد، کافیست دستگاه را روشن کرده و تیغ ها را راه انداخت تا عملیات ترکیب، برش و هوادهی محتویات با اعمال گرما، صورت گیرد. سپس در کمتر از ۲۴ ساعت، خاک غنی از مواد مغذی از کشوی واقع در پایین دستگاه قابل برداشت است.