دانلود واپیپرهای زیبا

‫تلویزیون‌های فوق‌العاده‌ی ۸K شارپ‬

۲ مرداد ۱۳۹۷

ویدئوهای ۴K این روزها تیتر اخبار تکنولوژی رو به خود اختصاص داده اند اما شارپ به فراتر از آن فکر می کند و در تلاش برای جا انداختن محیط ۸K است. نقطه ی مرکزی این محیط نیز سری Aquos 8K Series به شمار می رود، دسته ای از تلویزیون ها و نمایشگرها که سال جاری ارائه شده و آماده ی بکارگیری تکنولویی ۸K بوده و همچنین می تواند محتوای HD و ۴K را ارتقا بخشد. با ما در دانلود والپیپر های زیبا همراه باشید.

نمایشگرهای ۸K با رزولوشن ۷۶۸۰×۴۳۲۰ دارای چهار برابر تعداد پیکسل نمایشگرهای ۴K و ۱۶ برابر تعداد پیکسل نمایشگرهای ۱۰۸۰p HD هستند. این تکنولوژی چند سالی ست وجود داشته اما برچسب های قیمت چشمگیر، آن را از کاربرد تجاری و نمایشگرهای عمومی دور نگه داشته است.

شارپ سری Aquos را اولین تلویزیون های ۸K جهان معرفی کرده است، به این ترتیب ظاهرا این تلویزیون ها اولین دستگاه های مشتری محوری بوده که می توانند پیکسل های بیشتری را در خود جای دهند. درحالیکه هنوز در این مورد حرف زیادی برای گفتن نیست، شارپ حداقل جزئیات مدل LC-70X500 را منتشر کرده است که در بازارهای ژاپن به فروش خواهد رسید. این مدل مجهز به یک نمایشگر ۷۰ اینچی، نور پس زمینه ی LED، نمایشگر LCD و چهار پورت HDMI است و ۴۲٫۵ کیلوگرم وزن دارد.

قیمت این تلویزیون ها هنوز مشخص نشده است اما قطعا نباید انتظار قیمت ارزانی را داشت. حتی در صورت انتشار این تکنولوژی، محتوای ۸K تا سال ها می تواند دست نخورده باقی بماند اما شارپ در تلاش برای آماده سازی محیط با دوربین های ۸K و گیرنده های پخش ۸K است.

شارپ عنوان کرده تلویزیون های Aquos 8K Series از اکتبر در چین و در ماه دسامبر در ژاپن عرضه می شود. تایوان نیز تلویزیون فوق اچ دی را در فوریه ی ۲۰۱۸ به فروش می رساند و انتشار اروپایی آنها در ماه مارس صورت می گیرد. گیرنده های پخش ۸k نیز سال آینده در ژاپن عرضه می شوند.