دانلود واپیپرهای زیبا

‫توییر توییت‌های ۲۸۰ کاراکتری را به تست می‌گذارد‬

۶ مرداد ۱۳۹۷

توییتر با وجود تمامی تغییرات ظاهری خود اما در تعداد کاراکترها ثابت مانده است. از زمان راه اندازی این شبکه اجتماعی در سال ۲۰۰۶، محدودیت ۱۴۰ کاراکتری را برای تمامی پست های خود در نظر گرفته است. اما تحت آزمایش محدودی که اکنون در حال انجام است احتمال تغییر این شرایط وجود دارد. با ما در دانلود والپیپر های زیبا برای دریافت اطلاعات بیشتر همراه شوید

بر اساس اعلام توییتر، محدودیت ۱۴۰ کاراکتری طبق قراردادها تعیین شد. پیام های کوتاه در آن زمان دارای محدودیت ۱۶۰ کاراکتر بوده اند و به این ترتیب گروه تصمیم به کاهش این محدودیت در راستای رعایت اختصار گرفت.

محدودیت فعلی در برخی بخش های جهان مشکلی به شمار نمی رود زیرا نمادها و کاراکترها در برخی زبان های خاص شامل اطلاعات بیشتری هستند. برای مثال بنا به اعلام توییتر میانگین توییت های ژاپنی ها شامل ۱۵ کاراکتر است که در مقایسه با توییت های ۳۴ کاراکتری انگلیسی زبان ها بسیار کم می باشد. تنها ۰٫۴ درصد از توییت های ژاپنی از محدودیت تعیین شده فراتر می روند که در مقابل این آمار در انگلیسی ۹ درصد است.

کاربران تمامی زبان ها به جز ژاپنی، چینی و کره ای به تست محدودیت ۲۸۰ کاراکتری خواهند پرداخت به این امید که افراد تشویق به ارسال توییت های بیشتری شوند. توییتر اعلام کرده این تغییرات به منظور ساده تر کردن شرایط برای به اشتراک گذاری ایده ها و تصوراتشان صورت می گیرد درحالیکه اختصار که از شرایط اولیه ی توییتر است نیز رعایت می شود.

در حال حاضر این محدودیت بیشتر کاراکترها تنها در اختیار گروه کوچکی از کاربران قرار می گیرد. اگر واکنش ها مثبت بود در سراسر این شبکه ی اجتماعی اعمال خواهد شد.