دانلود واپیپرهای زیبا

‫طراحی وب سایت دانشگاهی‬

۲ مرداد ۱۳۹۷

اهمیت به امر آموزش و دانشگاه توسط خیلی افراد آنلاین در اینترنت پیگیری می شود تا بتوانند دانشگاه مد نظر خودشان را جهت ادامه تحصیل بیابند. این امر به حدی گسترش یافته است که باعث می شود به دنبال دانشگاه های کشورهای خارجی هم جستجو کنند تا مراحل پذیرش در رشته ای خاص را بگذرانند و مشغول به تحصیل شوند.
لذا این کاربران اول باید سایت مورد نظرشان را پیدا کنند تا با بررسی همه جوانب موضوع، نسبت به انتخاب دانشگاه و رشته مورد علاقه شان، برای آینده خود برنامه ریزی کنند. نتیجتا عدم وجود یک وب سایت مطلوب جهت این مراکز آموزشی، یا وجود وب سایتی با طراحی ناملموس و نامناسب می تواند شما را از داشتن کاربران و متقاضیان محروم سازد.

راهکار های بهینه طراحی سایت اینتن

لذا تیم طراحی سایت اینتن با نیروهای حرفه ای و قدرتمند و متخصص در امر طراحی و بهینه سازی وب سایت مشاوره های مناسبی برای دانشگاه ها و موسسات آموزشی ارایه می کند. در طراحی این وب سایت خدمات خیلی گسترده ای به شرح ذیل قابل ارایه هستند:

همه بخش های دانشگاه یا موسسه آموزشی تان به علاوه دروس و ترم های در حال برگزاری را به مخاطبان تان به طور کامل معرفی کنید. معرفی استادان بخش های مختلف را هم در برنامه خود بگنجانید. چون برای دانشجویان خیلی حایز اهمیت است و سبب می شود به صورت دایمی به سایت تان سر بزنند و نتیجتا آمار بازدید وب سایت تان بالا برود.

این نکته را در نظر داشته باشید که یک طراحی سایت موفق زمانی می تواند بهترین نتیجه را در اختیار شما عزیزان قرار دهد ، شما سایت تان را در یک هاست حرفه ای قرار دهید ، یکی از شرکت های برتر در حوزه خرید هاست ایران و خرید هاست لینوکس هاست کد است. هاست کد شریک تجاری اینتن در حوزه خدمات هاستینگ است.
اخبار، رویدادهای موسسه آموزشی و تابلوی اعلانات مجازی را نیز می توانید در صفحه ای جداگانه به اطلاع دانشجویان برسانید. دانشجویان را به نحو مطلوبی در جریان قوانین و مقررات حاکم بر دانشگاه بگذارید لذا بخشی را هم برای این منظور طراحی و پیاده سازی نمایید.
تقویم آموزشی در صفحه ای دیگر درست کنید و کلاس های در حال برگزاری را به اطلاع بازدیدکنندگان برسانید.
سمینارها و همایش­های دانشگاه را که در حال برگزاری هستند یا قرار است برگزار شوند به اطلاع بازدیدکنندگان برسانید. برای ان دسته از دانشجویانی که در زمان برگزاری سمینار حضور ندارند می توانید ویدئوی مربوط به سمینار را در سایت بارگذاری نمایید. همه دانش پذیران نهایتا در وب سایت ثبت نام خواهند کرد تا از پنل کاربری شان به نمرات، انتخاب واحد و صورتحساب ها دسترسی داشته باشند.
در وب سایت های آموزشی سرویس های ذیل قابل ارایه هستند:

  • طراحی صفحه تابلوی اعلانات
  • طراحی صفحه اخبار و رویدادهای دانشگاه
  • طراحی صفحه قوانین و آئین نامه ها
  • طراحی صفحه بخش فرهنگی و تربیتی
  • طراحی صفحه سیستم ثبتمشخصات دانشجویان و اساتید
  • طراحی صفحه مقالات و مطالب برگزیده دانشجویان و موارد دیگر که موقع بستن قرارداد در خصوص آنها صحبت خواهیم کرد.

لذا با طراحی و پیاده سازی یک سایت آموزشی مناسب، رونق بیشتری به کسب و کار خود بدهید. در صورت درخواست اطلاعات تکمیلی با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

معرفی طراحی سایت اینتن

طراحی سایت اینتن با یک دهه تجربه توانسته بسیاری از برند های برتر بازار را به سمت خود بکشاند . اینتن با تکیه بر دانش آموختگان و کادر مجرب بهترین خدمات را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

اگر به دنبال انتخاب شرکت معتبر طراحی سایت هستید ، با بررسی رزومه شرکت طراحی سایت اینتن می توانید به این نتیجه دست یابید که بهترین گزینه برای برون سپاری پروژه طراحی سایت شما شرکت طراحی سایت اینتن است.

توزیع رسانه ای: رپورتاژ ادز