دانلود واپیپرهای زیبا

‫کاهش قیمت‌ ساعت‌های اندروید ویر با Ticwatches‬

۲۹ تیر ۱۳۹۷

کاربران با صرف هزارها دلار انتظار یک ساعت هوشمند کاربردی و مفید را دارند و اکنون گزینه ی جدیدی وارد لیست انتخاب ها شده است. ساعت جدید Ticwatches کمپانی چینی Mobvoi، تمامی قابلیت های اندروید ویر ۲٫۰ را با قیمت منصفانه ارائه می نماید. برای اطلاعات بیشتر با ما در دانلود والپیپر های زیبا همراه باشید.

Mobvoi در واقع سال گذشته ساعت هوشمند ۹۹ دلاری عرضه نمود اما نکته ی جالب توجه آن، اجرای نسخه ی اندروید خود کمپانی بوده است. با توجه به محیط غنی اندروید ویر ۲٫۰، این کمپانی اکنون ساعت هوشمند خود را به سیستم عامل گوگل مجهز کرده است.

تفاوت اصلی میان Ticwatch S(Sport) و Ticwatch E(Express) این است که مدل اولیه آنتن GPS را درون بند ساعت پنهان کرده که طبق ادعاها دارای دقت بهتری می باشد. درمقابل آنتن GPS ساعت Ticwatch E درون بدنه ی آن بوده اما شامل بندهای قابل تعویض است.

هر دو مدل دارای تاییدیه ی ضد آب و ضد گردوغبار IP67 بوده و مجهز به قابلیت های تناسب اندام برای نظارت بر مواردی مانند ضربان قلب، گام ها، کالری سوخته شده و نقشه ی مسیر کاری هستند. هر دو ساعت همچنین دارای یک نمایشگر ۱٫۴ اینچی ۴۰۰x400OLED به همراه باتری هایی با زمان اجرای ۴۸ ساعت می باشند.

ساعت های هوشمند نام آشنای اندروید ویر ۲ مانند LG Watch Sport و Huawei Watch 2 با قیمت های ۳۰۰ دلار و بیشتر عرضه می شوند، به این ترتیب Ticwatches می تواند برای کاربرانی که خواهان قابلیت های سیستم عامل گوگل با قیمت منصفانه تر هستند، جذابیت داشته باشد.

ساعت های Ticwatch S و E فعلا در کمپین حمایتی کیک استارتر قرار داشته و تاکنون Mobvoi توانسته به بودجه ی ۲,۵۰۰,۰۰ دلاری دست یابد. این ساعت ها در صورت خوب پیش رفتن برنامه ها، در ماه نوامبر عرضه خواهند شد.