دانلود واپیپرهای زیبا

‫کنسول جدید آتاری با ظاهر قدیمی و مشخصات مدرن‬

۲۷ تیر ۱۳۹۷

پس از بیست سال گذر زمان به عنوان یک شرکت نرم افزاری، آتاری در طول نمایشگاه E3 خبر جالبی را منتشر کرد مبنی بر اینکه در نظر دارد کنسول جدیدی با نام Ataribox ارائه کند. جزئیات این خبر هنوز اندک است اما کمپانی اولین تصاویر مربوط به محصول جدید خود را به علاقمندان ارائه کرده است. با ما در دانلود والپیپر های زیبا همراه باشید.

تیزر اولیه حاکی از محصولی با طراحی گذشته ی آتاری می باشد، همانند پنل بندی چوبی و پلاستیکی مشکی رنگ نواری. بر اساس اظهارات کمپانی، Ataribox در دو نسخه عرضه می شود: چوبی و مشکی-قرمز.

ماهیت این دستگاه هنوز چندان مشخص نیست، اما پورت های پشت آن کمی اطلاعات در اختیارمان قرار می دهند. Ataribox دارای خروجی HDMI، یک اسلات کارت SD و چهار پورت USB است. طبق اعلام آتاری، قرار است این کنسول از بازی های کلاسیک و جدید پشتیبانی کند.

درحالیکه کمی بعید است Ataribox بتواند با کنسول هایی مانند ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ یا نینتندو سوئیچ رقابت کند، اما می تواند از قدرت برند خود برای جلب توجه علاقمندان استفاده کرده و در کنار محصولاتی مانند Nvidia Shield و Ouya قرار گیرد.

این جزئیات اندک، پرسش های زیادی را به وجود آورده است اما آتاری وعده داده به زودی طی ماه های آینده اطلاعات بیشتری از قیمت، بازی ها، ویژگی ها و زمان انتشار اعلام کند.